1 / 6
Fiat panda
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2023 11:49

Штип / Штип

Марка:

Fiat

Модел:

Panda

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Останато

Vo odlicna sostojba
Prv sopstvenik
Registracijata e obezbedena od nasa straana
По договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078293350 /070210087 roberto
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам