1 / 3
Se prodava hilta Einhall
2.000 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 08:42

Кочани / Кочани

- Hiltata e zdrava i ispravna.
- Germanski kvalitet od visoka klasa.
- Imam 2 vakvi isti hilti 2 te zaedno cena 3.000
denari.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
076 - 246 - 908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам