1 / 3
SMART
2.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 12:50

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Smart

Модел:

ForTwo

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Smart vo odlicna sostojba, so 4 letni i 4 zimski gumi so bandasi, nov akumulator staven mart mesec 2022g.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ilija
Struga, Elpida Karamandi 21
Потврден огласувач
070212048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам