1 / 8
PANASONIC DVD , ACTIVE SUBWOOFER I 5 ZVUCNICI
4.500 МКД
24.09.2022 14:37

Скопје Центар / Скопје

Prodavam
-DVD PANASONIC DVD-529
-ACTIVE SUBWOOFER PANASONIC SB-WA50
-5 ZVUCNICI PANASONIC, 2GOLEMI + 3MALI SB-DT100

Koristeni vo domasni uslovi, se prodavaat poradi kupeno novo ozvucuvanje.

KONTAKT : 075-228-543
Cena za se zaedno 4500den

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
12345678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам