1 / 7
Alfa Romeo 147 1.9 JTD
2.250 €
30.09.2022 10:11

Велес / Велес

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba
Full oprema: Klima, koza, navigacija, tempomat elektrika na stakla, elektrika na retrovizori, centralno i dr.....
Napraven komplet servis...
Nov set lamela, potisna, drug lager ..
Novi amortizeri..
Nov akumulator so 2 godini garancija...
Registrirana do 02.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejvi
Потврден огласувач
078768631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам