1 / 4
Opel Astra
800 €
Цената не е фиксна
28.03.2022 17:55

Дојран / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Ima registracija cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
078420000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам