1 / 1
Vrtacka
20.000 МКД
Цената е фиксна
10.06.2022 21:02

Струга / Струга

Se prodava vrtacka vo dobra sostojba so kardan
Barajte na tel
Krste: 070384578

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава / Можна е замена од:

Naumce
Потврден огласувач
070472565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам