1 / 3
Се продава компјутер
170 €
200 €
12.07.2022 10:38

Гази Баба / Скопје

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Graficka GT 740 2GB, ima plus ssd 250GB, maticna ASUSTEK compjuter INC H110m-r Rev X.0x kompjuterot e vo odlicna sostojba vo funkcija

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075389846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам