1 / 9
Cadillac Deville 4.6 northstar motor-Americki Tabli
3.999 €
04.11.2022 20:23

Гостивар / Гостивар

Марка:

Cadillac

Модел:

Deville

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

300 kw / 408 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Cadillac Deville
2002 godina
Northstar motor 4600 kubika v8
150 iljadi km orginalni
Najfull oprema
Novi gumi
Kruse kontrol
Koza
Klima
Vozna dobra sostojba
Automatik menjac
Orginalna sobraqajna americka ima kolava
Cena na Americki tabli 5000 eu
Nekoj koj ima Americki dokumenti moze da ja prefrli na negovo ime
070 888 882

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Chucky
Потврден огласувач
070888882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам