1 / 1
LE39RGB
64 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
06.01.2022 08:52

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Light source: 9*3W UV or RGB LED
Source lifetime: 50,000 hours
Power supply: AC90V-240V/50-60Hz
Control mode: Auto/Sound/DMX/Master-slave
DMX channels: 7
N.W./G.W.: 0.85/1KG
Size: 495*80*80mm
Packing: 20PCS/CTN
Features: abundant program, such as chase
running, strobe etc. with remote control.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

36*1.5W LED Flat Par Light 3 in 1 (RGB)

57 €

LE39RGB

64 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам