1 / 8
Скии ELAN F*U*S 2M - Комплет
50 €
Со вклучен ДДВ
06.01.2022 10:51

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Комплетот содржи:
- Скии Elan F U S Должина 2м.
- Elan Стапови
- Везови на скии SALOMON S 337
- Чевли Alpine Бр. 41-42

- Цената се однесува на цел комплет

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
078403660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам