1 / 5
Spionska HD Mini Spy WiFi Wireless Internet Video Kamera HD
499 МКД
Цената е фиксна
08.09.2022 22:20

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Prodavam mini video kamera, se povrzuva na wifi, a ako stavite memoriska karticka moze i da snima.... ima i infrared za gledanje vo temno
se povrzuva ina android i na iphone

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам