1 / 2
Plakar i komoda
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.01.2022 12:32

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Se prodava plakar i komoda, kupeni od Jugoexport stil.

Dolzina 250
Visina 210
Sirina 50

Elementite se dellivi, maksimalno zacuvani, vratickite ne se steluvani pri montaza

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава / Можна е замена од:

Продавам
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам