1 / 6
Delovi za Nissan Almera 2001 godina 1.8 benzin 115ks
По Договор
14.02.2023 10:13

Битола / Битола

Prodavam polovni delovi za Nissan Almera 2001 godina 1.8 benzin 115ks so Lovato plin na dizna.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
070373131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам