1 / 5
Се продава плац во с.Николиќ Дојран 847м2
1 €
Цената не е фиксна
06.01.2022 15:31

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

847 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац - градежно земјиште 847 м2, урбанизирано со комплетна документација и дозвола за градба во село Николиќ на 10 км од Стар Дојран.
Цена по договор.
Лице за контакт:
Ружа Газентиќ
072 748 846

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ружа Газентиќ
Потврден огласувач
072748846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам