1 / 11
Honda Legend 3.5 V6 AWD V-TEC 2008
12.000 €
26.01.2022 10:44

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Модел:

Legend

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

220 kw / 299 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Honda Legend
SH-AWD
V-TEC
3.5 V6
108.000 KM
2008
Benzin
Kupena od Makpetrol so servisna istorija
Registrirana

070 344 537 Asim

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам