1 / 3
Volvo FH13 Euro 5 440
По Договор
06.01.2022 19:08

Битола / Битола

Volvo FH13 Euro 5 440
Godina na proizvodstvo 2007
Reparirani injektori
Napraven kompleten servis
Gumi na diferencijal 80%
Predni gumi 100% (novi)
Frizider
Registriran do 22/4/2022Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Живко
Потврден огласувач
075339303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам