1 / 6
Se prodava iPhone XS 256GB (GOLD)
300 €
08.01.2022 02:34

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

XS

Боја:

Gold

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava iPhone XS 256GB GOLD
Face ID NERABOTI, se drugo e vo odlicna sostojba, ima zastitno staklo, gratis Original maska od Apple. Kupen e od iStyle, koristen 4 meseci. Baterijata e na 91%.

Kontakt 075524444 - Messages/Viber

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075524444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам