1 / 4
Panasonic SA HE 200
8.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 00:11

Кочани / Кочани

Prodavam resiver Panasonic SA HE 200 so originalno dalecinsko kako nov potpolno ispraven.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
076801933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам