1 / 1
ELEKTROTEHNIKA
600 МКД
Цената е фиксна
12.08.2022 20:06

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА индивидуални часови 60 минути за ФЕИТ, ФИНКИ и другите технички факултети.

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Се продава од:

Владимир
Потврден огласувач
075494265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам