1 / 2
Trosed so dve fotelji
100 €
Цената е фиксна
22.06.2022 22:09

Аеродром / Скопје

Se prodava trosed so dve fotelji za 100 evra

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Eli
Потврден огласувач
075/800-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам