1 / 3
Prodavam inhalator HappyNeb
1 МКД
22.01.2022 12:02

Аеродром / Скопје

Prodavam Happy Neb inhalator malku koristen. Pogoden za deca i vozrasni. Se priklucuva na struja. Cena: 1800 denari

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Simona
Потврден огласувач
075729973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам