1 / 7
HP Pavilion 17 - G164NG
150 €
12.06.2022 10:06

Аеродром / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

AMD A-Serie

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Se prodava HP Pavilion 17.3 vo dobra sostojba, koristen za rabota.
Baterija ispravna i drzi 2-3h bez problem.

* Display: 43.9 cm (17.3") diagonal HD+ BrightView WLED-backlit (1600 x 900)
* CPU: AMD Quad-Core A10-8780P APU (2 GHz, up to 3.3 GHz, 2 MB cache)
* GPU: R8 M365DX ( Integrated R7 + Dedicated Radeon R7 M360 2GB DDR3 )
* Bang and Olufsen Audio ( 2 Speakers )
* HDD: 500gb

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
077657654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам