1 / 1
2x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram
7.499 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.08.2022 12:23

Чаир / Скопје

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako paket, znaci nemoze edno 16gb

Fiksna cena!!
16-18-18 timings

Broj - 071 351 801

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

----------
Потврден огласувач
070287138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам