1 / 7
Apartmani 2SS - Apartman 7B
1 МКД
Денес 09:53

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

27 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Bul.turisticka

Se izdava Apartman vo centar na bul.Turisticka

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Giniko Logistik
Потврден огласувач
075277077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам