1 / 3
Samsung J6
1.500 МКД
07.01.2022 22:04

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung j6

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

So skrsen ekran
Da mu se stavi ekran ke raboti

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglas
Bitola
Потврден огласувач
076690193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам