1 / 3
Oppo R9
2.000 МКД
07.01.2022 22:13

Битола / Битола

Марка:

Друга марка

Модел:

Oppo R9

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Donesen od Avstralija treba samo ekran da mu se smeni

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglas
Bitola
Потврден огласувач
076690193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам