1 / 4
Opel Vectra 2.0 16v
800 €
07.01.2022 23:01

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavam opel vectra 2.0 16v 136 ks cist benzin so full oprema. Voziloto e od prv gazda. Cena 800 €
Tel 070 382 379

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам