1 / 3
Gumi so bandazi bandazi 18ki 5x114.3
600 €
13.10.2022 07:42

Гостивар / Гостивар

gumite se novi 225 45 18 vozeni se 500 km. bandasite se originalni od laguna Gt 2015 god.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070690190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам