1 / 6
VW Transporter
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.01.2022 10:06

Маврово и Ростуша / Гостивар

Perfektna sostojba
Registrirano do 5 2022
4 novi zimski gumi na bandasi
4 novi letni gumi so felgi
Android radio
Napraven golem servis ( rebrasti komplet) pred 15000 km
Napraven komplet mal servis (ulje filtri) pred 3000 km
197000 km

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Samir
Потврден огласувач
075300119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам