1 / 9
Poveke vidovi na akusticni I elektricna gitari
2 МКД
26.06.2022 04:52

Битола / Битола

Gitari:klasicni, vestern, elektricni, zici za istite I se drugo za vasite gitari. Vrsam I popravki na gitari. Pozzzzz

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
070237579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам