1 / 3
Mercedes bandazi bandaz 16"
35 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2022 01:39

Струга / Струга

Se prodava bandaz od mecedes A klasa 16" so Continental guma 195/55/16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Моторно масло и адитиви

Се продава / Можна е замена од:

mitko
Потврден огласувач
077907481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам