1 / 4
Grealka gralica
400 МКД
08.01.2022 12:44

Струга / Струга

Belata e vo odlicna sostojba drugata si rabotit greit ubo, a nema nogalka treba da se stavit samo taka. Belata 500 den drugata 300

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Avtomatski bojler germanski,proizvod

1400 МКД

Grealka na plin polovna

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам