Nov Samsung A12
9.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.04.2022 20:53

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

A12

Боја:

Gold

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Nov

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

straso
Потврден огласувач
070627172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам