1 / 2
Jeep bandazi 5x114
300 €
01.05.2022 10:54

Прилеп / Прилеп

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

2017

Гориво:

Електричен автомобил

Километри:

30000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bandazite se staklo za dzip zite tipovi japonski i drugi razmax 5 x114 zvoni na 070 427 245

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

leonid jovcevski
Потврден огласувач
070427245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам