Se prodavaat nivi pokraj Prespansko ezero(Pretor, Slivnica)
500 МКД
16.06.2022 10:14

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat nivi pogodni za obrabotka, za izgradba na razlicni lokacii vo Pretor I Slivnica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Наташа
Потврден огласувач
078424019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам