1 / 11
ALFA ROMEO MITO 1.6 multijet 122 ks.2009 g
4.999 €
29.11.2022 07:04

Делчево / Делчево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

MiTo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

ALFA ROMEO MITO 1.6 multijet 122 ks.2009 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano so servisna kniska. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам