1 / 7
Traktor Same-Leone 70ks
2.400 €
21.06.2022 13:29

Виница / Виница

Vo odlicna sostojba,mozno e zamena za kola ili djip

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
078648555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам