1 / 4
Satelitska antena irejsiver + motor
6.000 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 21:31

Велес / Велес

Испраќам по карго    

SAT antena 1.2m so DIESEQ motor reciver CLUD IBOX II plus
pogodno za card shering ispravna funkcionalna moze da se vidi i gledaat prorami.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070375143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам