1 / 12
Prodavam wv golf odlicen
4.540 €
4.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 13:47

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Full oprema broj 076387748
Dva kluca
Klimatronic
Servo
Abs
Esp
Elaktrika na prozori
Elektrika na retovizori
Airbags 8
Novi gumi m+s
A test vo soobracajna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071304630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам