PRODAVAM MITSUBISI COLT AVTOMATIK 2007 g.
35 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.01.2022 21:31

Кичево

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Colt

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam mitsibusi kolt AVTOMATIK vo odlicna sostojba
-servo.
elektrka na prozori
klima
airbek
Podetalni informacii na tel.
Mirjana 078 325 896
Goce 070786129

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce Mendizoski
Потврден огласувач
070786129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам