1 / 6
CERTINA maski casovnik
22.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 06:44

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov nekoristen maski casovnik CERTINA model C034.417.16.057.00 kupen vo Budimpesta so internacionalen sertifikat (kartica ) so kutija.
Tel za kontakt 070 609 828

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

xxxda
Потврден огласувач
070609828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам