1 / 10
Honda CBR 919 RR SC33
2.600 €
Цената е фиксна
03.07.2022 22:17

Велес / Велес

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

1998

Модел:

Cbr

Километри:

65000

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi na vila, lameli, ulje i filter, novi gumi, plockite se dobri a isto taka i lanecot so zapcanicite se vo dobra sostojba, spremen za sezona.
So motorot dobivate gratis motordziska jakna L golemina i narakvici
Mozna zamena za skuter nad 300 kubika ili kola so moja ili vasa doplata

Broj za kontakt 078 216 993 Sale

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

XxX
Потврден огласувач
078216993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам