1 / 10
Mercedes-Benz Euro 6-CIFA MIKSER
123 €
05.07.2022 12:23

Брвеница / Тетово

MERCEDES BENZ EURO6

Godina:2015
Km:229.000km
✅MIKSER CIFA
✅ Euro 6
✅ OBICEN MENJAC 8 BRZINI

0038971787148

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам