1 / 12
PRODAVAM TOCAK SEMPION FMX CROSS 24 SPEED FULL SHIMANO 26''
350 €
400 €
19.03.2023 11:00

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

PRODAVAM TOCAK SEMPION FMX 206 SPEED CROSS TUBI ACCIAIO ERREBI CARBONIO MANGANESE ITALY HI-TEN STELL FORK PERFORMANCE ALUMINIUMSKI GLAVCINI I BANDAZI CHERCHINI REGONDI PAVESI C-PADERNO REKORD SO NOVI GUMI SAVA VNATRESNI NADVORESNI FULL SHIMANO SISTEMI FOUR DRIVE THUNALTURA COMPONETS MENUVACI SHALTERI PRENOS EXTRA KOCNICI KOMPLETNO FUNKCIONALEN MALKU KORISTEN KVALITETEN IZDRZLIV MADE IN ITALY BESPREKORNA SOSTOJBA !

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Скопје
Потврден огласувач
078 235 531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам