1 / 4
Nova Timberland PRO jakna
4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2022 14:54

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Кафена

Prodavam nova Timberland PRO jakna L dimenzija.Odgovara za luge so do okolu 190cm I 100kg.Neoblecena.Vrven kvalitet.Ne propusta veter I voda.jaknata Ima I kapuljaca

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075544611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам