1 / 1
Продавам фотеља стар модел
500 МКД
24.08.2022 19:11

Аеродром / Скопје

Продавам фотеља стар модел со можност за реставрација

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Нермина
Потврден огласувач
075400514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам