1 / 3
Se prodava kompjutersko biro
3.000 МКД
21.02.2022 10:57

Аеродром / Скопје

Se prodava biro za kompjuter extra socuvano so stakla na rabotnite povrsini..

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Ivo
Потврден огласувач
070942716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам