1 / 11
Apartman za kratok prestoj
1.200 МКД
13.01.2022 19:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Спрат:

1

Греење:

Централо

Се изнајмува стан во строг Центар на 900 м од Плоштад.
Станот се наоѓа во нова зграда и е комплетно опремен има: паркинг,греење , клима уред, ТВ,интернет,опремена кујна ,машина за перење,хигиенски прибор..
Цена за краток престој (4 часа)-1200 денари
Цена за ноќевање :1500 денари
За повќе информации контакт -071338526📲
Viber i WhatsApp 📱

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Mila
Потврден огласувач
071338526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам