1 / 5
Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista
По Договор
09.01.2022 20:15

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

blaze
Потврден огласувач
075764400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам